Нам потрібна ваша допомога для підтримки волонтерів, ТерОборони та ЗСУ
Close
Нам потрібна ваша допомога для підтримки волонтерів, ТерОборони та ЗСУ
Close

EcoFactor займає почесне місце серед стартапів
на EXPO-2020 в Дубаї

Одеська компанія EcoFactor представила свої рішення для електромобільності та інфраструктури поряд з представниками провідних українських інноваційних компаній на всесвітній виставці EXPO-2020.
Наймасштабніша світова подія EXPO-2020 відкрила свої двері першого жовтня і прийме більш ніж 25 мільйонів відвідувачів за півроку до 31 березня 2022 року. Біля 192 країн в Dubai Trade Center на 150 гектарах представили свої концепції з розвитку інновацій для створення кращого екологічного та технологічного майбутнього. Кожна країна збудувала свій індивідуальний окремий павільйон, де представники презентують свої рішення.

Україна вперше має свій майданчик в тисячу квадратних метрів для демонстрації смарт-рішень, які пов’язані зі зниженням шкоди для природи, раціональним використанням ресурсів та розвитком інноваційних технологій. Павільйон оформлено у національному стилі та розмежовано на чотири блоки за тематикою, а кожен день він здатен пропустити до 15 тисяч гостей.

Компанія EcoFactor зайняла гідне місце серед найуспішніших компаній і розташує свій майданчик поряд з іншими відомими українськими стартапами. Адже EcoFactor з 2014 року активно розвиває напрям екологічного майбутнього та створює рішення для електромобільності та електромобільної інфраструктури, успішно втілюючи їх в життя.
На EXPO-2020 EcoFactor презентує:
EcoFactor Charge: зарядне обладнання для електромобілів та його технічне обслуговування;
EcoFactor Network: SaaS платформу для управління зарядними станціями;
EV Charging Hub: концепт Зарядного Хабу для електромобілів.
EcoFactor Network
SaaS платформа для управління зарядними мережами. Це хмарне програмне рішення, яке дозволяє операторам створювати та управляти мережами зарядних станцій для електромобілів загальнодоступного/комерційного призначення.

Платформа також дозволяє таким суб'єктам промисловості, як комунальні підприємства, ресторани, готелі, ТРЦ, стати гравцями інфраструктурного ринку. EcoFactor спрощує роботу власників зарядних станцій для електромобілів та налаштовує зарядні станції відповідно до їх конкретних вимог.
Більше
EcoFactor Charge
Виробництво зарядних станцій. EcoFactor проектує, виготовляє та управляє зарядними станціями для електромобілів. Зарядні станції EcoFactor розроблені з використанням найсучасніших апаратних технологій, щоб бути максимально безпечними та надійними.

Зарядні прилади створені у такий спосіб, що можуть використовуватися при будь-якому кліматі. Широка лінійка з різних типів та стандартів дозволяє підібрати зарядні комплекти до будь-якого електромобіля.
Більше
EV Charging Hub
Концепт Зарядного Хабу для електромобілів – це найширший поштовх до скорочення викидів CO2 в Україні та в усьому світі. Зарядний Хаб має інтеграцію зарядки електромобілів, накопичувальних акумуляторів, низьковуглецевого опалення та інноваційних технологій управління енергією.

EV Charging Hub – це майбутнє електромобільної інфраструктури. Де якість, швидкість та комфорт користувачів висуваються на перше місце. Це зона відпочинку, зарядки і релаксу для власників електромобілів.
Більше

Олександра Єршова

Редактор медіа-контенту

Журналіст автомобільних видань з досвідом роботи більше 10 років, активний учасник європейського електромобільного руху. Вважає, що технології можуть працювати на користь екології.