У додатку “Дія” тепер можна виконати перереєстрацію автомобілів:
Події

У додатку “Дія” тепер можна виконати перереєстрацію автомобілів:

Автор:ECOFACTOR
Дата:20.12.2023

Починаючи з 20 грудня, у додатку “Дія” введено в робочий режим послугу з перереєстрації автомобілів. Для користування новою послугою продажу автомобіля, спочатку потрібно мати авто, офіційно зареєстроване на вас. Продаж можливий лише для легкових автомобілів, мотоциклів або мопедів. Звісно, транспортні засоби повинні бути вільні від будь-яких обтяжень, арештів, судових заборон і не перебувати в розшуку. […]

Зміст:

Починаючи з 20 грудня, у додатку “Дія” введено в робочий режим послугу з перереєстрації автомобілів. Для користування новою послугою продажу автомобіля, спочатку потрібно мати авто, офіційно зареєстроване на вас. Продаж можливий лише для легкових автомобілів, мотоциклів або мопедів.

У додатку "Дія" тепер можна виконати перереєстрацію автомобілів:

Звісно, транспортні засоби повинні бути вільні від будь-яких обтяжень, арештів, судових заборон і не перебувати в розшуку. Також це повинен бути перший транспортний засіб, який ви продаєте впродовж календарного року, і, отже, за нього не потрібно сплачувати додатковий податок за продаж.

У додатку "Дія" тепер можна виконати перереєстрацію автомобілів:

ECOFACTOR перевірили, що треба зробити, аби скористатися новою послугою в додатку “Дія”

У розділі “Послуги” додатку оберіть пункт “Продати транспортний засіб”.
Виберіть зі списку транспортний засіб, який ви плануєте продати (якщо їх кілька).
Вкажіть вартість транспортного засобу.
Введіть свої контактні дані – номер телефону та електронну пошту.
На наступному екрані перевірте проект договору, впевніться, що всі дані вказані правильно. Якщо так – натискайте кнопку “Підтвердити”, і залишається лише отримати підтвердження від покупця. Покупець може скористатися згенерованим у вашому застосунку QR-кодом або отримати електронне посилання.

Стороні покупця все відбувається аналогічно до процесу з боку продавця – вибір послуги, введення необхідних даних та їх перевірка, підписання договору купівлі-продажу.

Також слід відзначити, що з 15 червня 2023 року для перепродажу легкового автомобіля стало необов’язковим отримання експертного висновку. Однак для бажаючих переконатися у подлинності номерних табличок на автомобілі, експертний огляд доступний за окрему плату, і висновок дійсний протягом 10 днів.

Нагадаємо, що для автомобілів, проданих дистанційно, передбачені нові серії – ED, DC – оформлених через електронний кабінет водія, DI, PD – оформлених через застосунок “Дія”.

Про автора

ECOFACTOR